Jesteś tutaj:
O firmie

O firmie

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Stahlblech – Sheetmetall – Blacha stalowa

Już od 100 lat zajmujemy się obróbką blachy. Stawiamy na tradycję i doświadczenie, podstawa naszego sukcesu jest też zespół wykwalifikowanych pracowników oraz ambitnych praktykantów. Łączymy niemiecką dokładność z polską kreatywnością i elastycznością. Jesteśmy ważnym graczem na rynku zaopatrzenia i dystrybucji, kroczymy międzynarodowymi i globalnymi drogami.

Naszymi Klientami są takie koncerny jak Siemens, Linde, Voith, GEA, Wolf, MAN. Jesteśmy również cenionym partnerem dla małych i średnich firm działających w przemyśle.

Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu. Możemy Wam zaproponować zarówno rozwiązania standardowe, jak i indywidualne, „szyte na miarę”. Pragniemy udzielić Państwu indywidualnego, kompetentnego i niezawodnego wsparcia.

grafika


Efekty współpracy LBF ze swoimi partnerami widać na
przykładzie licznych, dużych przedsięwzięć takich jak: 57-kilometrowy tunel Gottharda w Szwajcarii czy tunel Brennera w Austrii, gdzie zostały zamontowane produkty firmy LBF ze stali nierdzewnej. Nasze rury z powłoką halarową znalazły zastosowanie w AMD/Global Foundries  w Dreźnie i na budowanym w ArabiiSaudyjskiej King-Abdullah-University of Science and Technology. Produkty z działu ochrony akustycznej znaleźć można          w Cantarell w Meksyku, w Abu Dhabi, w Chinach i na całym świecie, wszędzie tam, gdzie nasi klienci budują swoje instalacje.
grafika
Technika wibroizolacyjna firmy LBF znajduje zastosowanie nie tylko w Europie, lecz również na całym świecie. Nasze wibroizolatory znaleźć można w elektrowniach w całej Europie, od Majorki  aż po Rosję. Do najważniejszych realizacji w Polsce należy zaliczyć Stadion Euro 2012 we Wrocławiu, Port IKEA w Łodzi, Fabryka LG Display w Kobierzycach czy Biurowiec Greentower we Wrocławiu.
Realizujemy zarówno zlecenia drobne, jaki i duże, milionowe projekty i posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia (TÜV, RAL, FM, certyfikat kolejowy, certyfikat ubezpieczalni branżowej See-BG i wiele innych). W naszym własnym laboratorium akustycznym opracowujemy rozwiązania dla ochrony akustycznej – doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. Sztandarowym projektem w tym zakresie jest dobór, produkcja i montaż tłumików akustycznych w budynku Reichstagu w Berlinie. W odróżnieniu od naszej konkurencji tłumiki akustyczne LBF to nie tylko “blacha i wełna mineralna”, to przede wszystkim jakość potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.

Pozostałe informacje znajdziecie Państwo w zakładkach Referencje i Galeria.

Proszę do nas zadzwonić. Ucieszymy się – obojętnie, czy jesteście już naszymi klientami, czy jeszcze nie, wspólnie znajdziemy “mądre rozwiązanie”.
  DO POBRANIA

grafika
grafika
grafikaLBF w liczbach:

1902 – rok założenia siedziby w Niemczech
2000 – rok założenia zakładu w Polsce
270 pracowników w 2 zakładach produkcyjnych
38 mln. Euro obrotu rocznie

LBF Lauterbach – w pobliżu Fuldy w RFN

LBF Polska - Stara Kamienica - w pobliżu Jeleniej Góry