L2 Kanały i kształtki prostokątne

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Mądre posunięcie: Kanały i kształtki prostokątne

Kanały i kształtki wentylacyjne dostarczamy w klasach szczelności od A do D i w klasach ciśnień 1/4 i 2/5 przy mocy przerobowej do 10.000 m²/tydzień. Wszystkie elementy wentylacyjne spełniają wymogi norm DIN 24190 do 24194 oraz DIN EN 1505 / 1507 i są dostępne zarówno w wersji ocynkowanej jaki i ze stali szlachetnej (1.4301) z ramką SBM. Passendes Zubehör wie Vogelschutzgitter, Ausschnitte und Klappen finden Sie im Dodatkowe akcesoria takie jak siatki ochronne i klapy rewizyjne znajdziecie Państwo w Katalogu akcesoriów?
Za pomocą programu eKlimax możecie Państwo zamówić online nasze kanały i kształtki. Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić:jeżeli macie Państwo specjalne wymagania dotyczące wykonania kanałów i kształtek, chętnie Państwu doradzimy i pomożemy. Wykonujemy próby szczelności, na życzenie możemy wykonać takie próby u Państwa.Kanały i kształtki

Przykłady zastosowań produktów znajdziecie Państwo w Galerii. Dane o poszczególnych artykułach znajdują się w poniższej palecie produktów.

Katalog kanałów prostokątnych i elementów dachowych możecie Państwo pobrać
tutaj.

grafika