Elementy spawane

Wibroizolacja

Asonatory

Mocne sprężyny na duże siły. W elektrowniach i dużych instalacjach działają duże siły – i czasami duże siły działają także na nie. Na takie drgania posiadamy asonatory dla obciążeń skupionych od 10 do 200 t.

Asonatory z reguły rozmieszczamy pod betonowym fundamentem instalacji na podłożu lub na podporach. Jak? Jako lakierowana lub malowana proszkowo konstrukcja stalowa. Dla zastosowań odpornych na trzęsienie ziemi, dostarczamy je ze zintegrowanym kielichem tłumika i urządzeniem kontrolnym charakterystyki sprężyny.

asonatory

Nasze asonatory nadają się do turbin parowych, gazowych i turbin napędowych z zamknięciem wodnym, dmuchaw świeżego powietrza i dmuchaw wyciągowych, młynów węglowych i dużych instalacji. Poza tym: Sami montujemy i regulujemy tłumiki. Przykłady zastosowań i produktów znajdziecie Państwo w galerii.

Zastosowania specjalne

Potrzebujecie Państwo czegoś specjalnego? Rozwiązania systemowe i standardowe to fa rzecz. Ale niestety czasami się nie sprawdzają. Znacie to Państwo? Macie Państwo problem z wibroizolacją swoich maszyn lub instalacji i myślicie, że już nie ma wyjścia?

Czy zastanawiali się Państwo nad ramą wahliwą, kompletną z ramą fundamentową w konstrukcji stalowej z ramą ostateczną z premontowanymi tłumikami drgań, zderzakami wychylnymi i konstrukcjami do zamocowania pomp lub innych urządzeń?

Albo o przestawnym w pionie pomoście pośrednim z tłumikami drgań? Czy o tłumikach drgań z masywnym zintegrowanym ogranicznikiem tłumienia i udaru w celu stabilizacji przenoszenia drgań z silników Nie?

My owszem. Nawet już je zbudowaliśmy.

Proszę zatem wykonać mądry ruch i porozmawiać z nami. Udowodniliśmy już, że można wiele – a im trudniejszy problem, tym bardziej pomysłowe nasze rozwiązania.

Przykłady zastosowań i produktów znajdziecie Państwo w galerii.